O studiu

Studio Black Rooster začalo vznikat na podzim roku 2017. Nabízí především profesionální tetování, s vysokým hygienickým standartem v příjemném prostředí. Díky uměleckým a řemeslným schopnostem tatéra se každý návrh připarvuje zákazníkovi přímo na míru. V salonu navíc nikdy není tetován víc jak jeden člověk a proto budete mít při vaší návštěvě naprosté soukromí.

Krom tetování ovládáme i širokou škálu klasických výtvarných technik a proto můžeme nabídnout obrazy, ilustrace, zpracování reklamních produktů pro vaši firmu, návrhy na potisk triček nebo třeba přemalování vašeho longboardu. Žádný analogový povrch neunikne.

 

O tatérovi

Tereza Kowolowská

Po Střední škole průmyslové a umělecké v Hodoníně v oboru Užitá malba, absolovovala v roce 2015 Akademii výtvarných umění v Praze (AVU), v oboru Nová Média.

Od roku 2012 spolupracovala s tetovacím salónem Hell.cz, poté od roku 2014 spoluzakladatelka tetovacího a piercingového salónu Inkdividual. Navíc od podzimu 2017 buduje vlastní samostatný tetovací salon Black Rooster.

Při tvorbě se nejvíc zaměřuje na motivy zvířat, rostlin a lidí a navíc dokáže napodobovat nejrůznější výtvarné techniky. Díky tomu vaše tetování může vypadat třeba jako akvarel, stránka z komixu, křížková výšivka nebo jako historická perokresbová ilustrace z učebnice biologie. Váše staré snowboardové prkno naopak může dostat mimikry jako vitráž svatovítské katedrály. Dokáže zpracovat téměř jakékoli téma, určitě se nebojte zeptat.